Aviator šatka – Muž & ženy Sprievodca nosiť hodvábne šatky

Šatka s čipkou môže byť chutná a chúlostivá, ale aj pre rastúce množstvo módnych dospelých mužov, to určite nie je dôvod, prečo ju môžu používať iba ženy. Naozaj, obliecť krajkové vesta je rastúcou tendenciou v móde dospelých mužov, ktorá zahŕňa mužskú lásku a eleganciu k vášmu jednoduchému súboru.

Šatky sú všeobecne doplnky, ktoré sú všestranné. Pre začiatočníkov ich môžete spojiť s množstvom techník. Nižšie je niekoľko základných metód pri spájaní krajkových váz, preto môžete dosiahnuť ich optimálne / optimálne využitie. Pre neformálny vzhľad stačí len zložiť stuhu na šnúrku o 50 percent a získať slučku jednoduchými zákrutami. Môžete navyše zabaliť šnúrkou na čipku okolo krku pár príležitostí a dusíť na oboch koncoch tak, aby sa naozaj nie sú pozorovateľné. Iba hodiť veľmi dlhý krajkový šál okolo krku môže zahŕňať dramatickú zmenu šiat bez pohybu nad palubou.

Obľúbený štýl spájania vianočných váz sa nazýva ascot. Robíte to tým, že vložíte šál okolo krku, ako by ste kedykoľvek vykonali krk-kravatu spolu s koncami tejto šatky čelia od teba osobne. Teraz vytiahnite ľavý končiť, že je to o pár centimetrov viac v porovnaní s najvhodnejšou voľbou. Zatvorte ľavý koniec tejto šálky na správnu stranu. Pokračujte v ďalšom vykonávaní tohto opatrenia a zoberte zostávajúci povrch a potom ho vložte do slučky tak, aby ho bolo možné ľahko vidieť. Opravte ascot, aby ste vytvorili najlepší únik chlopne, zatiaľ čo zvyšok pod zadržiavaním mimo zraku multifunkčná šatka.

V prípade, že ste jednoducho našli šarm krajkových šálov a tiež si nie ste istí, ktorý lak sa bude používať spolu s tým, nikdy nezlyháte stuhami z masívnych farieb a jednoduchých usporiadaní. Ďalším úžasným návrhom pre začínajúcich zákazníkov by bolo vždy udržať ich oblečenie na mysli. Nájdite hodvábnu vetu, ktorá môže urobiť skvelé porovnanie, keď je umiestnená v blízkosti vrcholov a tiež snáď obleky, ktoré máte. Okrem toho by ste tiež získali z používania krajkových vaní v rôznych hmotnostiach alebo v kombinácii s rôznymi látkami. Šál s zmesou hodvábnej vlny je ideálny pre nočné alebo zimné mesiace, zatiaľ čo ľahké šnurovacie šály sú ideálne na použitie v dverách alebo v horúcom prostredí.

Hodvábne šatky prichádzajú vo veľkom počte rozložení, takže vaše alternatívy sú nepochybne neobmedzené. Ak by ste mali hľadať niečo konkrétne, potom môžete vybrať ázijský hodvábny náhrdelník, ktorý z plánu zapojí úžasnú kaligrafiu a má tiež fringe pre ďalší prízvuk.

Môžete ju využiť a to je dostatočne dlhé, čo znamená, že môžete len nechať, aby sa uvoľnila vo vlastnom krku so všetkými koncami, ktoré tečú pred vami osobne. Môžete dokonca využiť Harvard hodvábna vesta takým spôsobom, pretože toto číslo môže byť tiež dosť rozsiahle.

Ďalšie horúce rozloženie, ktoré by ste sa mohli rozhodnúť vylepšiť vašu sadu hedvábnej blúzy, sú tmavomodré modré šatky inšpirované Oxfordom so šnúrkou, spolu s šatkami inšpirovanými Ivy League v hlbokých ružových a tmavých farbách. To všetko sú nadčasové rozloženia, ktoré priťahujú klasický štýl pre vlastnú skriňu.

S najväčšou pravdepodobnosťou najnovšia vec v klobúkoch chlapcov by mohla byť vaša hviezda hviezda, ktorá bude atraktívne manikúrovaná a môže byť širšia a viac v porovnaní so štandardným šatkom. 1 negatívny je zložený dĺžka múdry cez jeden opak, preto sa zdá, že vlastné len dve úrovne. Zasnežené vázy pre letec by boli najpredávanejšími. navyše sa ponúka v tmavých pruhoch. Zdá sa, že je fantasticky spárované s takmer takouto vecou z koženého plášťa do nejakej džínsovej bundy na nejakú peknú žalobu.

Z vázy, ktoré používajú konvenčné rozloženie, ľuďom, ktorí majú strapce, nepárne dĺžky, reflexné vzory a prekvapivo žiariace farby, objavíte ideálne šatky z čipky, aby ste si navzájom vybrali vzhľad. A ak máte pocit dobrodružstva alebo ste jednoducho potrebujú trochu typu, najvhodnejší druh hodvábnej blúzy zviazaný a dobre nosený by mohol byť ideálnym doplnkom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *